Болторіз Stanley 1-17-754 900 мм
Фото 3 |
Stanley 1-17-754 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Stanley 1-17-754
Ціни на Stanley 1-17-754 |
---|---|---|---|---|
Stanley 1-17-751 450 мм | від 1 396 грн. | 7 пропозицій | ||
Stanley 1-17-752 600 мм | від 1 939 грн. | 11 пропозицій | ||
Stanley 1-17-753 750 мм | від 2 638 грн. | 1 пропозиція | ||
Stanley 1-17-754 900 мм | від 3 646 грн. | 1 пропозиція | ||
Stanley 1-17-755 1050 мм | від 5 237 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →