Ножиці по металу Stanley FatMax 2-14-568 правий різ
Фото 4 |
Stanley FatMax 2-14-568 лівий різправий різ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley FatMax 2-14-568 правий різ
Усі ціни 34 →Ножиці по металу ручні Stanley FatMax 2-14-568 праві | 1 043 грн. |
Ножиці по металу Stanley FatMax Aviation Offset праві, довжина 250 мм 2-14 | 1 016 грн. |
Ножницы по металлу изогнутые правые Stanley "FatMax Aviation" 250мм (2-14- | 1 016 грн. |
STANLEY 2-14-568 | 1 057 грн. |
STANLEY 2-14-568 | 1 052 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Stanley FatMax 2-14-568
Ціни на Stanley FatMax 2-14-568 |
---|---|---|---|---|
Stanley FatMax 2-14-567 лівий різ | від 959 грн. | 24 пропозиції | ||
Stanley FatMax 2-14-568 правий різ | від 965 грн. | 34 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →