Ножиці по металу Stanley FatMax 2-14-564 правий різ
Фото 4 |
Stanley FatMax 2-14-564 лівий різправий різ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley FatMax 2-14-564 правий різ
Усі ціни 29 →Ножиці по металу ручні Stanley FatMax 2-14-564 праві | 667 грн. |
Ножиці по металу Stanley FatMax Aviation праві, довжиною 250 мм 2-14-564 | 737 грн. |
Ножницы по металлу правые Stanley "FatMax Aviation" 250мм (2-14-564) | 737 грн. |
Ножиці по металу FatMax ™ Aviation довжиною 250 мм, праві STANLEY 2-14-564 | 737 грн. |
STANLEY FatMax Aviation, 250мм (2-14-564) | 737 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Stanley FatMax 2-14-564
Ціни на Stanley FatMax 2-14-564 |
---|---|---|---|---|
Stanley FatMax 2-14-562 лівий різ | від 667 грн. | 28 пропозицій | ||
Stanley FatMax 2-14-564 правий різ | від 667 грн. | 29 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →