Ножиці по металу Stanley 2-14-556 250 мм
Фото 6 |
Stanley 2-14-556 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley 2-14-556 250 мм
Ножиці по металу Stanley MaxSteel 250 мм (2-14-556) 2-14-556 | 946 грн. |
Ножиці для металу Stanley MaxSteel прямі 250 мм (2-14-556) | 947 грн. |
Ножиці по металу MaxSteel 250мм Stanley (2-14-556) | 1 019 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →