Рівень Stanley FatMax 1-43-555
Фото 6 |
Stanley FatMax 1-43-555 60 см120 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley FatMax 1-43-555
Усі ціни 14 →Рівень FatMax I Beam алюмінієвий довжиною 1200 мм, висотою 39.3 мм, з трьо | 1 423 грн. |
Рівень Stanley FatMax I Beam, довжина 1200 мм 1-43-555 | 1 423 грн. |
Уровень Stanley "FatMax I Beam" 3 капсулы 1200 мм (1-43-555) | 1 423 грн. |
Рівень FatMax I Beam алюмінієвий довжиною 1200 мм, висотою 39.3 мм, з трьо | 1 423 грн. |
Рівень STANLEY 1-43-555 | 1 423 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Stanley FatMax 1-43-555
Ціни на Stanley FatMax 1-43-555 |
---|---|---|---|---|
Stanley FatMax 1-43-553 | від 936 грн. | 2 пропозиції | ||
Stanley FatMax 1-43-555 | від 1 422 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →