Рівень Stanley 1-42-802
Stanley 1-42-802 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley 1-42-802
Рівень 40см Т-подібний алюмінієвий "GP" Stanley 1-42-802 | 756 грн. |
Рівень Stanley GP алюмінієвий 400 мм (1-42-802) | 757 грн. |
Рівень будівельний 40см Stanley (1-42-802) | 815 грн. |
Модификації Stanley 1-42-802
Ціни на Stanley 1-42-802 |
---|---|---|---|---|
Stanley 1-42-799 | від 593 грн. | 4 пропозиції | ||
Stanley 1-42-802 | від 756 грн. | 3 пропозиції | ||
Stanley 1-42-804 | від 1 026 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →