Рівень Stanley FatMax FMHT42559-1
Фото 4 |
Stanley FatMax FMHT42559-1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley FatMax FMHT42559-1
Усі ціни 22 →STANLEY FMHT42559-1 | 1 993 грн. |
Рівень Stanley FatMax Waterfit Classic Pro L = 1200 мм (FMHT42559-1) FMHT4 | 1 993 грн. |
Рівень FatMax WATERFIT CLASSIC PRO алюмінієвий довжиною 1200 мм з трьома к | 1 993 грн. |
Рівень Stanley FatMax Waterfit Classic Pro, довжина 1200 мм FMHT42559-1 | 1 993 грн. |
Уровень Stanley FatMax WATERFIT CLASSIC PRO 3 капсулы 1200 мм (FMHT42559-1 | 1 993 грн. |
ще 17 пропозицій
Модификації Stanley FatMax FMHT42559-1
Ціни на Stanley FatMax FMHT42559-1 |
---|---|---|---|---|
Stanley FatMax FMHT42559-1 | від 1 936 грн. | 22 пропозиції | ||
Stanley FatMax FMHT42560-1 | від 1 673 грн. | 14 пропозицій | ||
Stanley FatMax FMHT42561-1 | від 2 326 грн. | 22 пропозиції | ||
Stanley FatMax FMHT42562-1 | від 2 063 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →