Мийка високого тиску Stanley SXPW16E
Stanley SXPW16E |
|
Як подовжити життя мінімийціЯк правильно користуватися мийкою високого тиску, щоб вона прослужила якнайдовше
FAQ про мийки високого тиску: відповіді на часті питанняКраще дізнатися все про мінімийки тут, ніж намагатися добитися щирої відповіді у продавця в магазині
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley SXPW16E
Усі ціни 7 →Мінімийка високого тиску Stanley SXPW16E | 5 999 грн. |
Мийка високого тиску електрична STANLEY SXPW16E | 6 499 грн. |
Мінімийка високого тиску Stanley ST-SXPW16E SXPW16E | 6 006 грн. |
Мийка високого тиску електрична STANLEY SXPW16E | 6 499 грн. |
Мийка високого тиску електрична Stanley SXPW16E | 6 499 грн. |
Минимойка высокого давления Stanley ST-SXPW16E SXPW16E | 6 002 грн. |
Мінімийка високого тиску Stanley ST-SXPW16E | 5 996 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →