Ланцюгова пила Stark ECS 2510 (310025010)
Фото 5 |
Stark ECS 2510 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stark 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stark.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stark ECS 2510
Усі ціни 18 →Электропила цепная Stark ECS-2510 (310025010) | 4 690 грн. |
Пила електрична STARK ECS 2510 (310025010) 310025010 | 4 690 грн. |
Пила цепная Stark ecs-2510 (310025010) | 4 024 грн. |
Ланцюгова пила Stark ECS-2510 (310025010) | 4 052 грн. |
Цепная пила Stark ECS-2510 (310025010) 310025010 | 3 697 грн. |
ще 13 пропозицій