Ланцюгова пила Forte FES 26-40 (77546)
Forte FES 26-40 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Forte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Forte.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Forte FES 26-40
Усі ціни 14 →Forte FES26-40 | 3 418 грн. |
Електрична пила ланцюгова Forte FES26-40 | 3 567 грн. |
ЭЛЕКТРОПИЛА цепная - fes26-40 (2.6кВт, 6кг) (forte) | 3 397 грн. |
FORTE FES26-40 | 3 559 грн. |
Електропила ланцюгова Forte FES26-40 77546 | 3 477 грн. |
ще 9 пропозицій
Свою роботу виконує. Легеня після бензополі. 30см вишню рідше як олія. Гарно лежить у руках, зручно робити підпили Китайці пожаліли змазки в редукторі, рекомендую відразу розібрати і перемазати. користуюся Forte FES 26-40 менше місяця |
Додати відгук