Пилосос
Stark VC-1400-18
Фото 6 |
Stark VC-1400-18 |
|
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stark 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stark.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stark VC-1400-18
Усі ціни 27 →Stark Stark VC-1400-18 (225014018) | 3 087 грн. |
Пылесос Stark VC-1400-18 (225014018) | 3 088 грн. |
Пилосос Stark VC-1400-18 (225014018) 225014018 | 3 088 грн. |
Будівельний пилосос Stark VC-1400-18 | 3 537 грн. |
Пылесос Stark vc-1400-18 (225014018) | 3 069 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →