Пилосос
Stark VC-2000-20 Li-ion
Фото 10 |
Stark VC-2000-20 Li-ion |
|
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stark 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stark.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stark VC-2000-20 Li-ion
Усі ціни 17 →Stark Stark VC-2000-20 (225020020) | 5 280 грн. |
Пылесос аккумуляторный Stark VC-200-20 (225020020) | 5 790 грн. |
Пилосос Stark VC-200-20 (225020020) | 5 790 грн. |
Пилосос Stark VC-200-20 (225020020) VC-200-20 (225020020) | 4 912 грн. |
Пылесос Stark vc-2000-20 Li-ion (225020020) | 5 073 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →