Ланцюгова пила Vitals EKZ 2040m (80508)
Відео 1Фото 6 |
Vitals EKZ 2040m |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vitals 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vitals.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vitals EKZ 2040m
Усі ціни 19 →Пила электрическая Vitals Ekz 2040m | 2 720 грн. |
Електропила ланцюгова Vitals EKZ 2040m 80508 | 2 729 грн. |
Електропила Vitals EKZ 2040m (80508) | 2 730 грн. |
Електропила ланцюгова Vitals EKZ 2040m | 2 729 грн. |
Електропила ланцюгова Vitals EKZ 2040m 80508 | 2 730 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди