Раклетниця Steba RC-108 нержавіюча сталь (63.10.00)
Steba RC-108 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Steba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Steba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Steba RC-108 нержавіюча сталь
Усі ціни 9 →Steba RC 108 | 6 499 грн. |
Раклетніца Steba Rc 108 | 5 327 грн. |
Раклетниця STEBA RC 108 | 5 069 грн. |
Раклетниця STEBA RC 108 | 5 069 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →