Контактний гриль Steba PG-4.3 нержавіюча сталь
Фото 4 |
Steba PG-4.3 |
|
Steba PG-4.3 має три знімні пластини, рифлену, гладку і для вафель
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Steba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Steba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Steba PG-4.3 нержавіюча сталь
Усі ціни 15 →Електрогриль Steba PG 4.3 | 7 920 грн. |
Гриль-вафельниця STEBA PG 4.3 | 7 749 грн. |
Гриль-вафельниця STEBA PG 4.3 | 8 099 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →