Контактний гриль Steba SG 55 нержавіюча сталь (18.65.00)
Відео 2Фото 6 |
Steba SG 55 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Steba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Steba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Steba SG 55 нержавіюча сталь
Усі ціни 9 →Сендвічниця STEBA SG 55 | 3 129 грн. |
Мультимейкер STEBA SG 55 | 3 249 грн. |
Сендвічниця STEBA SG 55 | 3 129 грн. |
Бутербродниця Steba SG 55 | 3 320 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →