Раклетниця Steba RC-104 нержавіюча сталь (63.11.00)
Steba RC-104 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Steba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Steba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Steba RC-104 нержавіюча сталь
Усі ціни 13 →Steba RC 104 | 4 799 грн. |
Раклетніца Steba Rc 104 | 4 014 грн. |
Раклетниця STEBA RC 104 | 3 899 грн. |
Раклетниця STEBA RC 104 | 3 899 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →