Гриль-барбекю Steba VG-30 чорний (06.30.00)
Фото 4 |
Steba VG-30 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Steba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Steba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Steba VG-30 чорний
Усі ціни 9 →Steba VG 30 | 3 149 грн. |
Електрогриль Steba Vg 30 | 2 663 грн. |
Гриль-барбекю STEBA VG 30 Slim | 2 549 грн. |
Гриль-барбекю STEBA VG 30 Slim | 2 549 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →