Раклетниця Steba RC 6 чорний (63.06.00)
Фото 5 |
Steba RC 6 |
|
У раклетніце 2 окремо перемикаються нагрівальних елемента: раклет на решітці для гриля і верхня платина.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Steba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Steba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Steba RC 6 чорний
Усі ціни 12 →Steba RC 6 | 6 499 грн. |
Раклетніца-гриль Steba Rc 6 | 5 359 грн. |
Раклетниця-Гриль STEBA RC 6 Bake & Grill | 5 099 грн. |
Раклетниця-Гриль STEBA RC 6 Bake & Grill | 5 099 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →