Раклетниця Steba RC-88 нержавіюча сталь
Фото 5 |
Steba RC-88 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Steba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Steba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Steba RC-88 нержавіюча сталь
Усі ціни 13 →Steba RC 88 | 7 659 грн. |
Раклетніца Steba Rc 88 | 6 270 грн. |
Раклетниця STEBA RC 88 | 5 999 грн. |
Раклетниця STEBA RC 88 | 5 999 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →