Клавіатура
SteelSeries Apex 7 Brown Switch
Відео 37Фото 7 |
SteelSeries Apex 7 Brown Switch |
|
Вбудований дисплей може відображати різну інформацію, в тому числі з ігор, плеєра та інших додатків. Також він спрощує роботу з різного виду настройками клавіатури. Можливість запису макросів"на льоту".
Як вибрати ігрову клавіатуруРозбираємось у відмінностях між типами свічок та додатковим оснащенням ігрових клавіатур
Відмінності між різними типами клавіатур, їх розмірами та видами розкладокРозбираємось, чим повнорозмірна клавіатуру відрізняється від TKL і у чому різниця між розкладками
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SteelSeries 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SteelSeries.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SteelSeries Apex 7 Brown Switch
SteelSeries Apex 7 Brown Switch (64786) | 8 364 грн. |
SteelSeries Apex 7 Brown Switch | 7 590 грн. |
SteelSeries Apex 7 Brown Switch (64786) | 8 568 грн. |
клавіатура виглядає досить стримано: компактний корпус та клавіші чорного кольору. Тим не менш, кожна клавіша оснащена світлодіодом RGB, який дозволяє повністю адаптувати колір клавіатури так як я захочу. Фішка девайса - клавіші, що виступають, і великий упор для рук з повною підтримкою долоні і м'яким дотиком, який можна зняти і зафіксувати без інструментів і зусиль завдяки магнітному кріпленню. На клавіатурі є можливість зберегти до п'яти профілів користувача. У верхньому правому куті знаходяться дві мультимедійні клавіші. Також можна натиснути колесо гучності, щоб вимкнути звук безпосередньо. Невеликий OLED-дисплей також розташований у верхньому правому куті клавіатури, де може відображатися інформація про активовані профілі, змінені налаштування або поточні оновлення. Крім того, на дисплеї можуть відображатися фактори, пов'язані з грою або програмою. На клавіатурі є наскрізний USB-порт, який я використовую для підключення своєї провідної миші, що дуже зручно. Кожна клавіша оснащена світлодіодом RGB, який дозволяє повністю адаптувати колір клавіатури так як я захочу. Великий упор для рук з повною підтримкою долоні, який можна зняти та зафіксувати завдяки магнітному кріпленню. На клавіатурі є можливість зберегти до п'яти профілів користувача. Є наскрізний USB-порт. Не виявила Юлия: користуюся SteelSeries Apex 7 Red Switch кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації SteelSeries Apex 7
Ціни на SteelSeries Apex 7 |
---|---|---|---|---|
SteelSeries Apex 7 Blue Switch | від 6 399 грн. | 11 пропозицій | ||
SteelSeries Apex 7 Brown Switch | від 7 590 грн. | 3 пропозиції | ||
SteelSeries Apex 7 Red Switch | від 6 668 грн. | 70 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →