SteelSeries Apex 7 Red Switch
Відео 37Фото 7 |
SteelSeries Apex 7 Red Switch |
|
Надійна, зручна у використанні та стильна механічна клавіатура, адаптована для активного геймінгу. У кейборд інтегрований монохромний екран OLED Smart, на який можна виводити картинки, анімацію та будь-які системні дані. Доступно натискне колесо та допоміжна кнопка налаштування мультимедіа. На передньому торці є наскрізний USB-порт, призначений для простого підключення флешок, підзарядки смартфона та ін.
До кейборду підключається магнітна підставка з м'якою прогумованою поверхнею. З'єднувальний провід є незнімним, але шнур акуратно виводиться по потайному каналу на будь-який бік. Конструкція корпусу є трапецієподібною, даючи можливість легко піднімати маніпулятор з ігрового столу та переносити девайс з місця на місце. У цій версії кейборда задіяні механічні перемикачі нового покоління RGB SteelSeries QX2. Це м'які, тихі та дуже надійні свічки з точкою спрацьовування 2 мм. Пам'ять пристрою розрахована на збереження п'яти окремих конфігурацій з налаштуваннями користувача. Доступна покращена робота з макрокомандами.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SteelSeries 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SteelSeries.
Купити SteelSeries Apex 7 Red Switch
Усі ціни 69 →SteelSeries Apex 7 RGB QX2 Switch (64642) Black 64642 | 8 999 грн. |
STEELSERIES APEX 7 red switch RU (64642) | 8 491 грн. |
Клавіатура SteelSeries Apex 7 USB RU Black (64642SS) | 8 999 грн. |
Клавіатура SteelSeries Apex 7 Red Switches RU (64642) | 7 064 грн. |
Клавиатура SteelSeries Apex 7 Red Switch Ru (64642) Black | 9 000 грн. |
клавіатура виглядає досить стримано: компактний корпус та клавіші чорного кольору. Тим не менш, кожна клавіша оснащена світлодіодом RGB, який дозволяє повністю адаптувати колір клавіатури так як я захочу. Фішка девайса - клавіші, що виступають, і великий упор для рук з повною підтримкою долоні і м'яким дотиком, який можна зняти і зафіксувати без інструментів і зусиль завдяки магнітному кріпленню. На клавіатурі є можливість зберегти до п'яти профілів користувача. У верхньому правому куті знаходяться дві мультимедійні клавіші. Також можна натиснути колесо гучності, щоб вимкнути звук безпосередньо. Невеликий OLED-дисплей також розташований у верхньому правому куті клавіатури, де може відображатися інформація про активовані профілі, змінені налаштування або поточні оновлення. Крім того, на дисплеї можуть відображатися фактори, пов'язані з грою або програмою. На клавіатурі є наскрізний USB-порт, який я використовую для підключення своєї провідної миші, що дуже зручно. Кожна клавіша оснащена світлодіодом RGB, який дозволяє повністю адаптувати колір клавіатури так як я захочу. Великий упор для рук з повною підтримкою долоні, який можна зняти та зафіксувати завдяки магнітному кріпленню. На клавіатурі є можливість зберегти до п'яти профілів користувача. Є наскрізний USB-порт. Не виявила Юлия: користуюся SteelSeries Apex 7 Red Switch кілька місяців |
Модификації SteelSeries Apex 7
Ціни на SteelSeries Apex 7 |
---|---|---|---|---|
SteelSeries Apex 7 Blue Switch | від 6 399 грн. | 11 пропозицій | ||
SteelSeries Apex 7 Brown Switch | від 7 590 грн. | 3 пропозиції | ||
SteelSeries Apex 7 Red Switch | від 6 668 грн. | 70 пропозицій |