SteelSeries Arctis 7 Plus Wireless
Відео 15Фото 26 |
SteelSeries Arctis 7 Plus Wireless |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SteelSeries 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SteelSeries.
Купити SteelSeries Arctis 7 Plus Wireless
Усі ціни 52 →SteelSeries Arctis 7+ (61461) White 61461 | 8 999 грн. |
Навушники Steelseries Arctis 7+, white (61461) | 8 999 грн. |
Ігрові навушники SteelSeries Arctis 7+ (61470) Black | 5 129 грн. |
Гарнітура STEELSERIES Arctis 7+ Wireless, white (61461) SS61461 | 8 999 грн. |
Наушники STEELSERIES Arctis 7+ white (61461) | 8 491 грн. |
Віртуальний багатоканальний звук 7.1
SteelSeries Arctis 7 Plus Wireless - преміальна ігрова гарнітура, що має нагороди та систему віртуального звуку 7.1 Sonar. Її 40-мм динамічні драйвери гарантують багаті баси, чітку середину та прозорі високі частоти. Ця гарнітура унікально поєднує якості ігрової гарнітури і Hi-Fi навушників. Фірмове програмне забезпечення пропонує безліч звукових профілів для різних ігор, що дозволяє адаптувати звучання під конкретні потреби.
Зручне стрічкове оголов'я та 2 типи амбушюр
SteelSeries Arctis Nova 7 - повнорозмірні закриті навушники з авторегульованим оголов'ям та поворотними чашами. Металеве оголов'я зі зручною підкладкою та стрічкою рівномірно розподіляє вагу, забезпечуючи комфортне носіння. Амбушюри AirWeave дозволяють вухам "дихати", одночасно запам'ятовуючи їхню форму. Конструкція легка, не викликає утоми при тривалому використанні. Високий рівень складання, якісні матеріали та акуратний дизайн підкреслюють статус гарнітури.
Шикарна гарнітура без явних недоліків
Arctis 7 вирізняється серед конкурентів. Висувний мікрофон забирається в чашку, перетворюючи навушники на звичайні повсякденні аксесуари. Пульт ChatMix на кабелі дозволяє регулювати пріоритет звуку між іграми та голосовими чатами. Багато варіантів підключення (мініджек, радіоканал, USB A і USB C) роблять гарнітуру універсальною для різних ігрових пристроїв. Висока автономність батареї (30 годин роботи, 3 години роботи від 15 хвилин швидкої зарядки) гарантує тривале використання без необхідності частої підзарядки.