Razer Blackshark V2 Pro
Відео 29Фото 20 |
Razer Blackshark V2 Pro |
|
Високоякісні геймерські накладні навушники закритого типу з бездротовим підключенням по радіоканалу Razer Hyperspeed, знімним мікрофоном на дужці і можливістю кабельного підключення. Позиціонується як продукт верхньої цінової категорії 2020 року, орієнтований на вимогливих геймерів і кіберспортсменів, для яких надзвичайно важлива точна передача звукової картини без затримок і спотворень.
Крім цього, навушники Razer Blackshark V2 Pro будуть цікаві широкому колу забезпечених користувачів, які захоплюються комп'ютерними іграми і бажають придбати добротну True Wireless гарнітуру з універсальним звучанням, суперкардіоїдним спрямованим мікрофоном Razer HyperClear і хорошою пасивною звукоізоляцією. За рахунок використання динамічних випромінювачів нового покоління Razer Triforce з титановою діафрагмою і потужними неодимовими магнітами, навушники Razer Blackshark V2 Pro здатні створювати чіткі і високодеталізовані звукові сцени, що особливо важливо для змагальних багатокористувацьких шутерів та ігор з великими відкритими просторами. Охоплюють амбушюри зроблені зі спеціального пінного полімерного матеріалу з пам'яттю форми. Вони повністю повторює анатомічні особливості голови гравця, а повітропроникна структура обробки зводить до мінімуму накопичення поту і тепла при контакті зі шкірою. Вбудований акумулятор забезпечує до 24 год автономного використання.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Razer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Razer.
Купити Razer Blackshark V2 Pro
Усі ціни 56 →Ігрові навушники Razer BlackShark V2 Pro (RZ04-03220100-R3M1) | 6 899 грн. |
Навушники Razer Blackshark V2 PRO Wireless (RZ04-03220100-R3M1) | 6 999 грн. |
Bluetooth-гарнитура Razer BlackShark V2 Pro Wireless Black (RZ04-03220100- | 7 228 грн. |
Навушники Razer BlackShark V2 Pro - Wireless RZ04-03220100-R3M1 | 7 899 грн. |
Наушники Razer BlackShark V2 Pro Wl Black (RZ04-03220100-R3M1) | 7 900 грн. |
Дорого, і є брак це видно за відгуками, мені здалося що ліве вухо голосніше правого, ще подивлюсь як поведуть себе, на сервіс можна відправити в будь-який момент Хороший звук, не найкращий, але міцна десятка, знімний мікрофон, тканинні амбушюри, 2.4Гц без затримок, хороша автономність, дизайн нічого так, досить зручно сидять на голові, є 3.5мм Дорого, глибина амбушюр могла бути й вищою, на V2X ж нормальні, чому тут не так!? регулювання звуку величезне барило Максим Pirogkoff: користуюся Razer Blackshark V2 Pro менше місяця |