SteelSeries Arctis Nova 7 (SS61553)
Відео 30Фото 16 |
SteelSeries Arctis Nova 7 |
|
Повнорозмірна ігрова гарнітура з комбінованим підключенням, продуманою ергономікою та офіційною підтримкою всіх актуальних ігрових платформ, включаючи ПК, Playstation 4/5, Xbox One/Series S/X та Nintendo Switch. Є найпросунутішою моделлю в оновленій лінійці Artics Nova 2022 року. Відноситься до верхнього цінового сегменту та створена для вимогливих геймерів, які шукають зручну ігрову гарнітуру з відмінним звуком та якісним мікрофоном.
SteelSeries Arctis Nova 7 входить до категорії повнорозмірних гарнітур закритого типу з регульованим оголов'ям та поворотними чашами. Металеве оголов'я із зручною підкладкою та 4-позиційною стрічкою ComfortMAX рівномірно розподіляє вагу, забезпечує комфортну посадку навушників. Тканинні амбушюри AirWeave дають вухам дихати, а наповнювач із піни запам'ятовує їхню форму.
Вся конструкція вийшла досить легкою і не втомлює користувача при тривалому носінні. Гарнітура оснащена новими 40 мм драйверами High Fidelity з підтримкою просторового звучання і вбудованим параметричним еквалайзером, що є рідкістю для подібних гаджетів. Для спілкування з напарниками (або знущання над суперниками) у корпусі ховається висувний з фірмовою системою шумоподавлення ClearCast 2, здатною знизити шум фону на 25 дБ.
Як і в інших моделях серії Artics Nova, мікрофон висувний, тому за бажання його можна прибрати, перетворивши гарнітуру на класичні навушники. Для підключення до ПК і консолей пристрій оснащений 1.2-метровим аудіокабелем, приймачем Bluetooth і радіомодулем. При бездротовому підключенні виробник обіцяє 38 годин автономної роботи. За допомогою швидкої зарядки пристрій можна зарядити на 6 годин роботи буквально за 15 хвилин.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SteelSeries 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SteelSeries.
Купити SteelSeries Arctis Nova 7
Усі ціни 45 →SteelSeries Arctis Nova 7 (61553) Black 61553 | 7 999 грн. |
Ігрова гарнітура STEELSERIES Arctis Nova 7 Black SS61553 | 7 999 грн. |
Навушники STEELSERIES Arctis Nova 7 Wireless, black (61553) | 7 999 грн. |
Ігрова гарнітура SteelSeries Arctis Nova 7 Black (61553) | 7 999 грн. |
Гарнітура STEELSERIES Arctis Nova 7 Wireless, black (61553) SS61553 | 7 999 грн. |