SteelSeries Arctis Nova 3
Відео 14Фото 20 |
SteelSeries Arctis Nova 3 |
|
У 2022-му році датський бренд SteelSeries оновив лінійку своїх ігрових гарнітур Artics, представивши 3 абсолютно нові моделі із серії Artics Nova. Всі вони підтримують комбіноване підключення та оснащені новими кастомізованими драйверами, які забезпечують чисте, натуральне та об'ємне звучання по всьому частотному спектру, завдяки чому їх можна використовувати як повноцінні музичні навушники.
В оновленій серії Arctis Nova 3 займає проміжну роль і належить до середнього класу. Однією з принад моделі є її всеїдність ― виробник заявляє про офіційну підтримку ПК на базі Windows, стаціонарних консолей Playstation 4/5 та Xbox One/Series S/X, а також портативної приставки Nintendo Switch. Для цього передбачено підключення за допомогою 3.5-мм аудіокабелю або перехідників USB A/USB-C.
Щоб підкреслити статус пристрою, кожну чашу оснастили двозонним RGB-підсвічуванням з палітрою кольорів з 16.8 млн відтінків. Гарнітура відноситься до закритого повнорозмірного типу з регульованим оголов'ям та поворотними чашами. Оголов'я ComfortMAX із зручною підкладкою та 4-позиційною стрічкою для регулювання ширини оголов'я рівномірно розподіляє вагу, забезпечує комфортну посадку навушників.
Тканинна обробка амбушюр AirWeave створює комфортний мікроклімат для юшкої, а зовнішнє софт-тач покриття пластикових чаш виглядає цікаво та презентабельно. Спрямований мікрофон із розумною технологією шумоподавлення ClearCast 2 забезпечує чітку передачу голосу під час гри. Мікрофон зроблений висувним, його можна сховати всередину корпусу та використовувати гарнітуру як класичні накладні навушники для кіно та музики.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SteelSeries 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SteelSeries.
Купити SteelSeries Arctis Nova 3
Усі ціни 40 →SteelSeries Arctis Nova 3 (61631) Black 61631 | 4 999 грн. |
Ігрова гарнітура SteelSeries Arctis Nova 3 Black (61631) | 4 999 грн. |
Навушники Steelseries Arctis Nova 3 (61631) Black | 4 999 грн. |
STEELSERIES Arctis Nova 3 black (61631) | 4 802 грн. |
Наушники SteelSeries Arctis Nova 3 Black (61631) | 4 999 грн. |
Складання
Мікрофон Наявність 3 варіантів підключень При підключенні по USB на комфортній гучності звук * скрипить (видає дуже неприємні звуки) * Александр : користуюся SteelSeries Arctis Nova 3 менше місяця |
при підключенні по USB (і usb-c) на комфортній гучності звук * скрипить (видає дуже неприємні звуки) * .
Фіксується це включенням функції *прослуховування свого мікрофона*(тобто ви будете чути себе і всі навколо 2 рази)
Але якщо підключити навушники по mini jack - проблем зі скрипом звуку немає, і тут випливає інша проблема, звук в цілому погіршується і підсвічування не працює (можливо це комусь важливо).
Якщо вірити офіційному сайту, то різниця між цією та попередньою версією полягає: What is the difference between the Arctis Nova 1 and 3?
Arctis Nova 3 offers additional features включаючи dual Zone RGB, і цифровий USB-C з'єднуючий з використанням Sonar Audio Software Suite's AI-Powered Noise Cancelling Mic feature for teamchat. (У чому різниця між Arctis Nova 1 та 3?
Arctis Nova 3 пропонує додаткові функції, включаючи подвійну зону RGB та цифрове підключення USB-C, що дозволяє отримати доступ до функції мікрофона з шумом придушення Sonar Audio Software Suite для командного чату.)
Почитавши реддіт, я дізнався, що ця проблема присутня у більшості, і вона жодним адекватним способом не зникає