Игровой коврик SteelSeries QcK Prism Cloth Medium (63825)
Відео 1Фото 5 |
SteelSeries QcK Prism Cloth Medium |
|
Килимок компанії SteelSeries стане яскравим доповненням робочого столу та допоможе повністю поринути у ігрову атмосферу. З першого погляду це звичайний килимок класичної прямокутної форми, виконаний у традиційному чорному кольорі. Але його «родзинкою» є 2-зонне динамічне RGB-підсвічування по краях. Користувач може налаштувати її яскравість та світлові ефекти. Крім цього, підсвічування може виступати як оповіщення в іграх: наприклад, попереджати про необхідність перезарядки зброї та критично низький рівень здоров'я.
В іншому, SteelSeries QcK Prism Cloth Medium є звичайним, але якісним килимком з мікротканини для максимального контролю. Тести провідних виробників ігрових девайсів показали, що велика кількість ниток і гладка поверхня забезпечують точність відстеження миші як оптичних, так лазерних сенсорів. Міцна прогумована основа запобігає ковзанню навіть під час інтенсивних ігрових сесій, а прошиті краї продовжують термін служби та допомагають килимку довше зберігати свою форму та початковий вигляд. Версія Medium має розміри 320х270 мм та товщину в 4 мм.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SteelSeries 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SteelSeries.
Купити SteelSeries QcK Prism Cloth Medium
Усі ціни 36 →STEELSERIES QcK PRISM Cloth medium (63825) | 2 111 грн. |
Ігрова поверхня Steelseries QcK Prism Cloth M (63825) | 2 000 грн. |
Игровая поверхность Steelseries QcK Prism Cloth M (63825) | 2 000 грн. |
SteelSeries QcK PRISM Cloth medium (63825) 63825 | 1 999 грн. |
STEELSERIES QcK PRISM Cloth large (63825) | 2 488 грн. |
Модификації SteelSeries QcK Prism Cloth Medium
Ціни на SteelSeries QcK Prism Cloth Medium |
---|---|---|---|---|
SteelSeries QcK Prism Cloth Medium | від 1 499 грн. | 36 пропозицій | ||
SteelSeries QcK Prism Cloth Extra Large | від 2 249 грн. | 37 пропозицій | ||
SteelSeries QcK Prism Cloth 3XL | від 4 504 грн. | 35 пропозицій |