Игровой коврик A4Tech Bloody B-072
Відео 8Фото 9 |
A4Tech Bloody B-072 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог A4Tech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі A4Tech.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити A4Tech Bloody B-072
Усі ціни 48 →Iгрова поверхня A4Tech B-072 Bloody | 319 грн. |
Коврик игровой B-072, серия Bloody, в блистере, черный | 303 грн. |
Bloody B-072 | 349 грн. |
Коврик A4-tech Bloody B-072 | 325 грн. |
Ігрова поверхня A4Tech Bloody B-072 | 339 грн. |
ще 20 пропозицій
0 1 1 3 |
Не можу сказати Трохи накручень цінник Дмитро: користуюся A4Tech Bloody B-072 менше місяця |
Ідеальний за власний кошт. Користуюсь більше року. немає користуюся A4Tech Bloody B-072 більше року |
Показано 2 з 5 відгуків
ще 3 відгуки
Відеоогляди
Модификації A4Tech Bloody B-072
Ціни на A4Tech Bloody B-072 |
---|---|---|---|---|
A4Tech Bloody B-072 | від 273 грн. | 48 пропозицій | ||
A4Tech Bloody B-071 | від 315 грн. | 51 пропозиція | ||
A4Tech Bloody B-070 | від 415 грн. | 42 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Сам килим якийсь ковзкий, як маслом намащень, мені таке не дуже подобається, але для мішок у яких маленькі ніжки може так і краще. Взявши замість нього великий килим RZTK за 200 гривень.