Пальник Stenson R86807
Фото 5 |
Stenson R86807 |
|
Пальник оснащена захистом від вітру.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stenson 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stenson.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stenson R86807
Усі ціни 8 →Портативний газовий пальник Stenson R86807 21х21х10см | 384 грн. |
Портативний газовий пальник 21х21х10см Stenson R86807 | 300 грн. |
Портативний газовий пальник Stenson R86807 21х21х10 см | 399 грн. |
Газовий пальник STENSON Портативний 21*21*10см R86807 | 396 грн. |
Портативна газовий пальник з вітрозахистом Stenson R86807 2800 Вт 100 Гц / | 642 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →