Проточний водонагрівач Stiebel Eltron DHB-E 18/21/24
Відео 2 |
Stiebel Eltron DHB-E 18/21/24 |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stiebel Eltron 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stiebel Eltron.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості водонагрівача Stiebel Eltron DHB-E 18/21/24:
Водонагрівач серії DHB-E володіє всіма важливими параметрами завдання комфортності для пристрою з електронним управлінням. Активно регульована теплопродуктивність компенсує коливання тиску у водопровідній лінії і гарантує Вам приємні відчуття при прийомі душу. Коливання температур або тривалий період розігріву залишилися в минулому. Нарешті, за рахунок сучасної електроніки DHB-E по споживанню енергії і води в порівнянні з гідравлічними проточними водонагрівачами більш вигідний на величину до 20%.
- Потужність регулюється 18/21/24 кВт
- Електронна система захисту від повітряних пробок
- Модель DHB-E 11 — потужність 11 кВт
- Модель DHB-E 18 — потужність 18 кВт
- Модель DHB-E 27 — потужність 27 кВт
Модификації Stiebel Eltron DHB-E 18/21/24
Ціни на Stiebel Eltron DHB-E 18/21/24 |
---|---|---|---|---|
Stiebel Eltron DHB-E 11 | від 22 185 грн. | 2 пропозиції | ||
Stiebel Eltron DHB-E 18 | від 30 463 грн. | 1 пропозиція | ||
Stiebel Eltron DHB-E 18/21/24 | від 22 620 грн. | 2 пропозиції | ||
Stiebel Eltron DHB-E 27 | від 30 463 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →