Циркулярна пила Bosch GKS 18V-68 GC Professional 06016B5100
Відео 8Фото 14 |
Bosch GKS 18V-68 GC Professional 06016B5100 |
|
Підсвічування. Миттєва зупинка диска.
Модель 06016B5100 поставляється без акумулятора і зарядного пристрою, в комплекті моделі 06016B5130 два акумулятора (5.5 Агод), зарядний пристрій, а в комплекті моделі 06016B5101 два акумулятора (8 Агод), зарядний пристрій.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GKS 18V-68 GC Professional 06016B5100
Усі ціни 7 →Акумуляторна циркулярна пила Bosch Professional GKS 18V-68 GC в L-Boxx 238 | 18 927 грн. |
Аккумуляторная циркулярная пила Bosch Professional GKS 18V-68 GC в L-Boxx | 18 927 грн. |
Акумуляторна циркулярна пила Bosch GKS 18V-68 GC Professional, без акб в L | 18 927 грн. |
Bosch GKS 18V-68 GC Professional 06016B5100 | 18 680 грн. |
Bosch GKS 18V-68 GC Professional 06016B5100 | 19 147 грн. |
Аккумуляторная циркулярная пила Bosch Professional GKS 18V-68 GC в L-Boxx | 23 485 грн. |
Акумуляторна циркулярна пила Bosch GKS 18V-68 GC Professional, 2 акб GBA 1 | 23 485 грн. |
Відеоогляди
Модификації Bosch GKS 18V-68 GC Professional 06016B5100
Ціни на Bosch GKS 18V-68 GC Professional 06016B5100 |
---|---|---|---|---|
Bosch GKS 18V-68 GC Professional 06016B5130 | від 38 520 грн. | 4 пропозиції | ||
Bosch GKS 18V-68 GC Professional 06016B5101 | від 30 999 грн. | 12 пропозицій | ||
Bosch GKS 18V-68 GC Professional 06016B5100 | від 18 680 грн. | 9 пропозицій |