Ланцюгова пила STROMO K2650
STROMO K2650 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог STROMO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі STROMO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити STROMO K2650
Електропила Stromo K2650 пряма | 2 475 грн. |
Електропила ланцюгова STROMO K2650 | 1 985 грн. |
Електропила ланцюгова STROMO К2650 | 2 349 грн. |
Ланцюгова електрична пилка Stromo K2650 | 2 475 грн. |