Ланцюгова пила Assistant PC-2450
Фото 4 |
Assistant PC-2450 |
|
Бюджетна ланцюгова пилка з електричним двигуном, що працює від побутової мережі енергопостачання. Може використовуватися для розпилювання дерев невеликого діаметру, обрізки гілок у саду або виконання будівельних робіт. Інструмент оснащений двигуном потужністю 2450 Вт. На пилі Assistant PC-2450 встановлена пильна гарнітура з шиною, що має робочу довжину 350 мм, і ланцюгом з кроком 3/8" між ланками. Система мастила забезпечує автоматичну подачу масла на гарнітуру під час роботи. гальмо, що забезпечує швидку зупинку ланцюга.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Assistant 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Assistant.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Assistant PC-2450
Усі ціни 6 →Электропила Assistant ПЦ-2450 | 1 727 грн. |
Електропила Assistant ПЦ-2450 | 2 020 грн. |
Електрична пила ланцюгова Assistant ПЦ-2450 | 1 960 грн. |
Електропила Assistant ПЦ-2450 Автоматичне мастило ланцюга | 2 206 грн. |
Електропила ланцюгова Assistant ПЦ-2450 (2 Шини; 2 Цепи) Germany | 2 599 грн. |
Електропила ланцюгова Assistant ПЦ-2450 Germany | 2 050 грн. |