Сокира Sturm 2140101 0.6 кг
Sturm 2140101 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sturm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sturm.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sturm 2140101 0.6 кг
Сокира Sturm (2140101) 2140101 | 245 грн. |
Топор Sturm (2140101) | 378 грн. |
Сокира кована Sturm рукоятка деревяна, бук, 600г 2140101 | 378 грн. |
Сокира Sturm 2140101 | 378 грн. |
Сокира з дерев'яною рукояткою Sturm 2140101 | 378 грн. |
Модификації Sturm 2140101
Ціни на Sturm 2140101 |
---|---|---|---|---|
Sturm 2140101 0.6 кг | від 245 грн. | 5 пропозицій | ||
Sturm 2140102 0.8 кг | від 339 грн. | 5 пропозицій | ||
Sturm 2140104 1.2 кг | від 699 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →