Каталог   /   Інструмент і садова техніка   /   Електроінструмент   /   Пили   /   Sturm

Ланцюгова пила Sturm CC9923

Фото - Пила Sturm CC9923
Відео 2Фото 5
Sturm CC9923
Основне
Тип пристроюланцюгова
Типпереносна
Джерело живленняелектромережа (230 В)
Двигун
Розташування двигунапоздовжньо
Потужність2300 Вт
Ріжуче обладнання
Розмір шини / диску400 мм
Крок ланцюга3/8 "
Швидкість ланцюга6 м/с
Захисні функції
Гальмо ланцюга
Функції та можливості
Функціїбезключове натягування ланцюга
Комплектаціяланцюг
Інше
Рівень шуму107 дБ
Довжина кабелю0.25 м
Вага4.65 кг
Офіційний сайтsturmtools.com.ua
Дата додавання на E-Katalogлистопад 2016
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sturm 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sturm.
Пили: різновиди, призначення та поради щодо виборуКороткий огляд різних видів пил і пильних верстатів з порадами щодо вибору інструментів

Купити Sturm CC9923

Цепная пила Sturm CC9923 2300 Вт

Sturm CC9923 – проверенная временем надежная и производительная цепная электропила для бытового применения. Оснащена мощным двигателем, удобна, проста в управлении и обслуживании. Продольное расположение электромотора позволило добиться компактности корпуса, уменьшив его ширину, тем самым обеспечив отличную маневренность и облегчив использование ин... щеструмента в условиях с трудным
Sertan.com.uaЗ нами 4 роки
(Київ)
Гарантія: 24 міс.
Поскаржитись
5 298 грн.

Sturm CC9923 2300 Вт 405 мм CC99232300Вт405мм

Кількість комплектних акумуляторів/Без акумуляторів|Споживана потужність, Вт/2300 Вт|Вага/4,65 кг|Ємність аккумулятору/Нет|Особливості/Автоматичне змащення ланцюга, Індикатор заряду|Довжина пильної шини/405 мм|Регулювання натягу ланцюга/За допомогою ключа|Живлення/Мережеві|Кількість ланок/57|Комплектація/Захисний кожух, Ключ, Ланцюг, Пила, Шина|Пот... щеужність, к.с./Ні|Розташування двигуна/Прямий|Країна виробництва/Китай|Гарантійний термін/2 роки|Бренд/Sturm|Матеріал корпусу/Пластик
COMFY.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
5 299 грн.

Електрична пила Sturm CC9923

Маркетплейс: Rozetka.ua  Острів Інструменту З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Ланцюгова електро пила Sturm CC9923 2300 Вт

Маркетплейс: Rozetka.ua  Бузьок З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
4 950 грн.

Динаміка цін на Sturm CC9923

Відеоогляди