Фільтр для акваріума SunSun JP-093
Відео 3Фото 12 |
SunSun JP-093 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SunSun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SunSun.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SunSun JP-093
Внутрішній акваріумний фільтр Sun-Sun JP-093 450лч | 393 грн. |
Внутрішній фільтр SunSun JP-093 (кутовий) до 120л | 377 грн. |
Фільтр внутрішній SunSun JP-093 з розпилювачем кутовий 5 Вт 450л/год | 357 грн. |
Внутрішній фільтр Sunsun JP-093 для акваріума до 120 л | 358 грн. |
Відеоогляди
Модификації SunSun JP-093
Ціни на SunSun JP-093 |
---|---|---|---|---|
SunSun JP-092 | від 300 грн. | 2 пропозиції | ||
SunSun JP-093 | від 357 грн. | 8 пропозицій | ||
SunSun JP-094 | від 464 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →