Конвектор SunWay SWH-700 0.7 кВт
SunWay SWH-700 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SunWay 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SunWay.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SunWay SWH-700 0.7 кВт
Інфрачервоний обігрівач SunWay SWH-700 | 2 885 грн. |
Конвектор SUN WAY SWH-700 | 3 029 грн. |
Керамічний конвекторний обігрівач Sun Way SWН 700 | 3 029 грн. |
Обігрівач конвектор інфрачервоний SunWay SWH-700 металевий | 3 029 грн. |
Модификації SunWay SWH-700
Ціни на SunWay SWH-700 |
---|---|---|---|---|
SunWay SWH-600 0.6 кВт | від 2 205 грн. | 7 пропозицій | ||
SunWay SWH-700 0.7 кВт | від 2 885 грн. | 4 пропозиції | ||
SunWay SWH-1000 1 кВт | від 3 780 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →