Конвектор SunWay SWH-600 0.6 кВт
SunWay SWH-600 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SunWay 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SunWay.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SunWay SWH-600 0.6 кВт
Усі ціни 7 →Металева електронагрівальна панель (ІК+конвекція) Sun Way SWH-600 | 2 379 грн. |
Інфрачервоний обігрівач SunWay SWH-600 | 2 360 грн. |
Конвектор SunWay swh 600 белый | 2 245 грн. |
Обогреватель Sun Way SWH-600 | 2 205 грн. |
Керамічний конвекторний обігрівач Sun Way SWН 600 | 2 379 грн. |
Конвектор SunWay swh 600 білий | 2 542 грн. |
Обігрівач конвектор інфрачервоний SunWay SWH-600 металевий | 2 379 грн. |
Модификації SunWay SWH-600
Ціни на SunWay SWH-600 |
---|---|---|---|---|
SunWay SWH-600 0.6 кВт | від 2 205 грн. | 7 пропозицій | ||
SunWay SWH-700 0.7 кВт | від 2 885 грн. | 4 пропозиції | ||
SunWay SWH-1000 1 кВт | від 3 780 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →