Конвектор SunWay SWH-RE 1000 1 кВт
SunWay SWH-RE 1000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SunWay 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SunWay.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SunWay SWH-RE 1000 1 кВт
Усі ціни 51 →Металева електронагрівальна панель SunWay SWH-RE 1000 | 3 999 грн. |
SunWay SunWay SWH-RE 1000 | 3 999 грн. |
SUN WAY SWH-RE1000 | 3 999 грн. |
SUNWAY SWH-RE 1000 | 3 618 грн. |
Металева електронагрівальна панель з терморегулятором (ІЧ+конвекція) Sun W | 3 888 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації SunWay SWH-RE 1000
Ціни на SunWay SWH-RE 1000 |
---|---|---|---|---|
SunWay SWH-RE 600 0.6 кВт | від 2 590 грн. | 13 пропозицій | ||
SunWay SWH-RE 700 0.7 кВт | від 3 252 грн. | 12 пропозицій | ||
SunWay SWH-RE 1000 1 кВт | від 3 540 грн. | 55 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →