Конвектор SunWay SWH-RE 700 0.7 кВт
SunWay SWH-RE 700 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SunWay 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SunWay.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SunWay SWH-RE 700 0.7 кВт
Усі ціни 12 →Металева електронагрівальна панель з терморегулятором (ІК+конвекція) Sun W | 4 049 грн. |
Інфрачервоний обігрівач SunWay SWH-RE700 | 3 755 грн. |
Конвектор sunway swh-re 700 | 3 374 грн. |
SunWay SWH RE 700 | 3 252 грн. |
Обогреватель Sun Way SWH-RE700 | 3 403 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації SunWay SWH-RE 700
Ціни на SunWay SWH-RE 700 |
---|---|---|---|---|
SunWay SWH-RE 600 0.6 кВт | від 2 590 грн. | 13 пропозицій | ||
SunWay SWH-RE 700 0.7 кВт | від 3 252 грн. | 12 пропозицій | ||
SunWay SWH-RE 1000 1 кВт | від 3 540 грн. | 55 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →