Рушникосушарка SunWay SWT-T 370x800 (SWT-T 150)
Відео 2Фото 4 | від 2 124 до 2 700 грн. Порівняти ціни 3 →Тип:склокерамічна, дизайнерський Потужність:150 Вт Функції:таймер |
Модифікації SunWay SWT-T 3
Характеристики
SunWay SWT-T 370x800 |
|
Положення регулятора 1 — 25% потужності, положення 2 — 50% потужності, положення 3 — 75% потужності, положення 4-100% протягом трьох годин, після чого полотенцесушитель відключається. Порожня шкала-вимкнений. Корпус з нержавіючої сталі товщиною: 0.5-1 мм.
Є вбудований регулятор потужності (терморегулятор відсутній). Може обігрівати приміщення до 15 м3.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SunWay 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SunWay.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити SunWay SWT-T 370x800
SunWay SWT-T 150 | 2 124 грн. |
Сушка для рушників електрична Sun Way SWT-T 150 | 2 700 грн. |
Рушникосушка нержавіюча Sun Way SWT-T 150 | 2 699 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо