Рушникосушарка SunWay SWT-T 470x1100 (SWT-T 300)
Відео 2Фото 4 | від 3 159 до 4 059 грн. Порівняти ціни 5 →Тип:склокерамічна, дизайнерський Потужність:300 Вт Функції:таймер |
Модифікації SunWay SWT-T 3
Характеристики
SunWay SWT-T 470x1100 |
|
Може обігрівати приміщення до 15 м³ і площею до 6 м². Вологозахист IP54. Гарантія від виробника — 5 років
Є вбудований регулятор потужності (терморегулятор відсутній).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SunWay 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SunWay.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
положення 1 - 25% потужності положення 2-50% потужності положення 3-75% потужності положення 4-100% протягом 3-х годин , після чого-відключається порожня шкала-вимкнено
Де купити SunWay SWT-T 470x1100
Сортувати
SunWay SWT-T 300 | 3 159 грн. |
Сушка для рушників електрична Sun Way SWT-T 300 | 4 059 грн. |
Рушникосушка SunWay SWT-T 300 Вт з таймером нержавіюча сталь | 4 059 грн. |
Рушникосушка нержавіюча Sun Way SWT-T 300 | 4 059 грн. |
Полотенцесушитель Sun Way з нержавіючої сталі SWT-T 300 | 4 059 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо