Літня шина Sunwide Rolit 6 175/70 R13 82T
Відео 1Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Sunwide Rolit 6 175/70 R13 82T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sunwide 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sunwide.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sunwide Rolit 6 175/70 R13 82T
Усі ціни 22 →Шина Sunwide Rolit 6 175/70 R13 82T | 1 336 грн. |
Sunwide Rolit 6 175/70 R13 82T | 1 504 грн. |
Летние шины Sunwide Rolit 6 175/70 R13 82T 1001160304 | 1 400 грн. |
Sunwide Rolit 6 (175/70R13 82T) | 1 345 грн. |
SUNWIDE Літня шина SUNWIDE Rolit 6 175/70R13 82T | 1 366 грн. |
ще 17 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →