Смартгодинник
Suunto Race Titanium (SS050932000)
Відео 9Фото 9 |
Suunto Race Titanium
стальтитан
Дисплей:1.43 ", 466x466 пікс, AMOLED
Корпус:пластик, 100
Сповіщення:вібросигнал, про виклики, про повідомлення
Здоров'я:пульсометр, рівень стресу
Спорт і туризм:режим плавання, GPS, ведение по треку, висотомір, компас
Просунуті метрики для бігових тренувань. Відстеження показника HRV (зокрема під час сну).
Як працюють датчики розумних годинників та браслетів?Гайд за принципами роботи датчиків розумних годинників та фітнес-браслетів.
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Всі характеристики
Характеристики Race Titanium
|
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Suunto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Suunto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Suunto Race Titanium
Усі ціни 7 →Suunto Race Titanium (SS050932000) | 25 873 грн. |
Suunto Race Titanium Charchoal | 22 020 грн. |
Suunto Zegarek Race Titanium Charcoal Ss050932000 | 26 880 грн. |
Смарт-годинник Suunto Race Titanium Charcoal (SS050932000) | 25 158 грн. |
Suunto Race Titanium Amethyst | 22 020 грн. |
Suunto Race Titanium Amethyst (SS050933000) | 26 334 грн. |
Suunto Zegarek Race Titanium Charcoal + Hr Belt Ss050932000Hr | 31 374 грн. |
Відеоогляди
Модификації Suunto Race
Ціни на Suunto Race |
---|---|---|---|---|
Suunto Race | від 17 950 грн. | 24 пропозиції | ||
Suunto Race Titanium | від 22 020 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →