Каталог   /   Мобільні та зв'язок   /   Смарт годинники та фітнес браслети   /   Suunto
Смартгодинник

Suunto Run

Фото - Смарт годинник Suunto Run
Фото 16
Suunto Run
Дисплей:1.32 ", 466x466 пікс., AMOLED
Корпус:пластик, 50 WR (5 ATM)
Здоров'я:пульсометр, кисень у крові, рівень стресу
Спорт і туризм:режим плавання, GPS, ведение по треку, висотомір, компас
Сумісність з нагрудними Bluetooth-пульсометрами. Рівень фізичної підготовки (VO2max). Визначення порогу лактату. Розширені метрики для бігу та плавання.
Всі характеристики
Характеристики Run
Основне
Типсмартгодинник
Інтерфейс підключенняBluetooth v5.2
Телефонія
Дзвінки та оповіщеннясповіщення
вібрація
Спорт і туризм
Можливі вимірюванняпульсометр
варіабельність серцевого ритму (HRV)
рівень кисню у крові
кількість кроків
пройдена відстань
швидкість руху
витрата енергії (калорії)
час активності
відстеження сну
рівень стресу
Спортивних режимів32 шт.
Режим плавання
НавігаціяGPS модуль
Dual GPS
ГЛОНАСС
Galileo
карти
ведення по GPS-треку
компас / з компенсацією нахилу /
альтиметр (висотомір)
барометр (тиск)
Дисплей
Сенсорний екран
Типкольоровий
Тип матриціAMOLED
Діагональ1.32 "
Роздільна здатність екрану466x466 пікс.
PPI353 ppi
Захист циферблатаGorilla Glass
Апаратна частина
Додаткововбудований плеєр
акселерометр
гіроскоп
Джерело живлення
Зарядка пристроюмагнітна
Джерело живленняLi-Pol
Час роботи (звичайний режим)12 днів
Час роботи (GPS)20 год
Корпус та ремінець
Матеріал корпусапластик / армоване скловолокно /
Ремінецьшвидкознімний
Варіанти ремінцівтканина
Варіанти застібоккласична, липучка
Ширина ремінця22 мм
Ремінець на зап'ястя125 – 175 мм
Інше
Ступінь захисту50 WR (5 ATM)
Розміри (без ремінця)46x46x11.5 мм
Вага36 г
Офіційний сайтsuunto.com
Дата додавання на E-Katalogтравень 2025
Маркування виробника
SS051109000

SS051110000

SS051111000

Ще
SS051112000

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Suunto 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Suunto.

Купити Suunto Run

Усі ціни 58 →

Смарт-годинник Suunto Run All Black (SS051109000) ss051109000

ШОЗ нами 7 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
13 839 грн.

Смарт-часы Suunto Run All Black Textile Strap (ss051109000) ss051109000

Secunda.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
15 649 грн.

Розумний годинник Suunto Run Frost Gray 46 mm (SS051110000) Run Frost Gray 46 mm (SS051110000)

Denika.uaЗ нами більше 10-ти років
(Харків)
Поскаржитись
9 346 грн.

Смарт-годинник Suunto Run All Black (SS051109000)

Смарт-годинник Suunto Run All Black (SS051109000) — легкий (36 г) спортивний годинник з яскравим 1,32" AMOLED‑екраном (466×46... ще6) і сенсорним керуванням, призначений для бігу, велоспорту, походів і плавання; підтримує GPS, GLONASS, Galileo, BeiDou і QZSS для точного позиціонування, має барометр, електронний компас і водостійкість до 50 м. Вбудовані датчики відстежують серцевий ритм, SpO2, активність, сон, стрес і спалені
Semtech.com.uaМенше року
(Луцьк)
Поскаржитись
8 849 грн.

Смарт-годинник Suunto Run All Black (SS051109000)

Смарт-годинник Suunto Run All Black (SS051109000) — легкий і міцний спортивний годинник із яскравим AMOLED-екраном 466×466 px... ще(1.32", 3,35 см) і захисним склом Corning Gorilla Glass, створений для бігу та багатоденних активностей. Оснащений комплексом супутникових систем (GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo, QZSS) для точного трекінгу маршруту, оптичним пульсоміром, датчиком SpO2, барометром і електричним компасом; відстежує активність,
Saren.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
8 853 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Suunto Run