Аудіосистема Sven PS-380
Відео 8Фото 12 |
Sven PS-380
Тип:мінісистема
Кількість каналів:2.0
Потужність системи:40 Вт
Частотний діапазон:60 – 20000 Гц
Тип тюнера:цифровий
Носії:USB
Автономне живлення:акумулятор
Габарити системи:180x360x135 мм
Вага:2.3 кг
Всі характеристики
Купити Sven PS-380
Портативна колонка SVEN PS-380 40W | 3 190 грн. |
Блютус колонка SVEN PS-380 40W | 3 190 грн. |
Акустична система SVEN PS-380 Black (40 Вт, TWS, bluetooth, FM, підсвічува | 3 500 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →