Аудіосистема REAL-EL X-745
Фото 11 |
Портативна колонка компанії REAL-EL пропонує оптимальне співвідношення ціни та якості. Це сучасний бумбокс із симпатичним дизайном та непоганим звучанням за адекватну вартість. Причому його можна брати із собою куди завгодно: на зустрічі з друзями, відпочинок на природі, невелику вечірку на пляжі тощо. Тому її навіть можна помістити у сумці чи рюкзаку. А для ручного перенесення на корпусі передбачена зручна ручка.
Яскравих фарб дизайну додає RGB підсвічування, яке допоможе створити необхідну атмосферу під час вечірок. Клас вологозахисту IPX5 свідчить про те, що пристрій не боїться дощу та бризок, так що посиденьки біля басейну або водоймища йому не страшні. В оснащення REAL-EL X-745 входять два 76-міліметрові і один 50-міліметровий динамік сумарною потужністю 40 Вт. Якщо цього недостатньо, ви можете скористатися TWS та синхронізувати дві системи в єдину стереопару.
Для підключення до джерела аудіо виробник додав кілька варіантів. По-перше, Bluetooth забезпечує бездротове підключення до смартфону, планшета або іншого гаджета. По-друге, 3.5 мм аудіорізом дозволяє слухати музику та подкасти з комп'ютера, телевізора та плеєра. А для автономної роботи використовуйте USB-роз'єм та флешку з аудіофайлами. Для роботи колонці не потрібен доступ до розетки та мережі, оскільки джерелом живлення виступає вбудований акумулятор ємністю 3000 мАгод.
Купити REAL-EL X-745
Усі ціни 46 →Акустична система REAL-EL X-745 Black EL121600012 | 2 899 грн. |
Портативна акустика REAL-EL X-745 Black | 2 439 грн. |
Акустика REAL-EL X-745 Black | 2 481 грн. |
Акустика REAL-EL X-745 Black | 2 458 грн. |
Портативная акустическая система real-el x-745 Black | 2 561 грн. |