Аудіосистема Sven PS-710
Відео 5Фото 11 |
Sven PS-710
Тип:для вечірок
Кількість каналів:2.0
Потужність системи:100 Вт
Частотний діапазон:40 – 22000 Гц
Тип тюнера:цифровий
Носії:USB, кардридер
Автономне живлення:акумулятор
Габарити системи:590x250x230 мм
Вага:4.5 кг
Всі характеристики
Купити Sven PS-710
Акустична система SVEN PS-710 Black | 4 730 грн. |
Портативна колонка SVEN PS-710 100W | 5 140 грн. |
Акустична система SVEN PS-710 Black | 5 676 грн. |
Блютус колонка SVEN PS-710 100W | 5 140 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →