Каталог   /   Аудіотехніка   /   Аудіосистеми   /   Sven

Аудіосистема Sven PS-770 (SV-021719)

Фото - Аудіосистема Sven PS-770
Відео 4Фото 7
Sven PS-770
Тип:для вечірок
Кількість каналів:2.0
Потужність системи:100 Вт
Частотний діапазон:40 – 22000 Гц
Носії:USB, кардридер
Автономне живлення:акумулятор
Габарити системи:660x250x260 мм
Вага:6 кг
Всі характеристики
Характеристики PS-770
Колір
Призначеннядля вечірок
Кількість каналів2.0
Відтворення
НосіїUSB-порт
кардридер
Радіо
Діапазони тюнераFM
Технічні хар-ки
Потужність системи100 Вт
Кількість смуг2
Частотний діапазон40 – 22000 Гц
Фазоінвертор
Еквалайзер
Bass Boost
Інтерфейси і можливості
ІнтерфейсиBluetooth
Синхронізація колонокTWS
Додатковокараоке
Роз'єми
Входиmini-Jack (3.5 мм)
під мікрофон / x2 /
Інше
РК дисплей
Світлові ефекти
пульт ДК
Автономне живленняакумулятор
Місткість акумулятора4400 мАгод
Габарити (ВхШхГ)660x250x260 мм
Вага6 кг
Офіційний сайтsven.fi
Дата додавання на E-Katalogвересень 2024
Маркування виробника
SV-021719

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sven 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sven.

Купити Sven PS-770

Портативна колонка Sven PS-770 Black

Портативна колонка Sven PS-770 Black поєднує потужність 100 Вт та компактний дизайн, забезпечуючи якісний звук із насиченими басами й чистими високими частотами. Вона підтримує різні способи підключення: Bluetooth, NFC, AUX, USB, а також функцію бездротового стерео (TWS), що дозволяє легко синхронізувати дві колонки для об'ємного звучання. Вбудован... щеий акумулятор забезпечує до 10 годин автономної роботи, що робить пристрій ідеальним для використання вдома, на природі чи під час вечірок. Легка і міцна конструкція зручно переноситься, а динамічне RGB-підсвічування і функція караоке з двома мікрофонними входами додають розвагам особливого настрою. Ця модель відзначається стильним чорним кольором і широкою функціональністю, що задовольнить потреби навіть найвимогливіших користувачів.
Redprice.saleЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
6 493 грн.

Sven Seven PS-770 Чорний (PS770)

Tehnoexpert.com.uaЗ нами 1 рік
(Львів)
Поскаржитись
5 880 грн.

Акустична система SVEN PS-770 чорна (100Вт, TWS, bluetooth, підсвітка,FM )

Маркетплейс: Rozetka.ua  AGDHOME З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
7 000 грн.

Динаміка цін на Sven PS-770

Відеоогляди