Валіза Swissbrand Riga 2.0 M
Фото 6 | Очікується у продажу від 5 688 грн. Тип: валіза; Об'єм (л): 72; Габарити (мм): 660x420x260; Вага (кг): 3.4; Коліс (шт): 4; Матеріал корпуса: ABS-пластик; TSA замок; |
Swissbrand Riga 2.0 M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Swissbrand 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Swissbrand.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Swissbrand Riga 2.0
Ціни на Swissbrand Riga 2.0 |
---|---|---|---|---|
Swissbrand Riga 2.0 S | від 2 843 грн. | 11 пропозицій | ||
Swissbrand Riga 2.0 M | від 5 688 грн. | 11 пропозицій | ||
Swissbrand Riga 2.0 L | від 4 560 грн. | 13 пропозицій |